Komunitní End of the Line Update přidá i nové zbraně

publikováno: 14.4.2014

Není žádným tajemstvím, že se kolem napjatě očekávaného snímku End of The Line, jehož trailer se dočkal velké popularity, buduje celý komunitní update. Zkrátka něco podobného jako Robotic Boogaloo Update. Autor videa a jeden z klíčových lidí ve vývoji updatu, James McVinnie, dnes na své Steam skupině poodhalil další detaily. Zaprvé, samotné video, přirozeně tvořené v Source Filmmakeru, by mohlo být dlouhé celých 17 minut. Aktuálně má prý 14 minut a původní osmiminutoý odhad byl prý založen jen na scénáři. Zadruhé, došlo k pokroku při vývoji související mapy, která doznala menších změn a testování.

Pokračování tohoto článku »»»

Třetí část TF2 komiksu je venku, čeká nás i mapa na Měsíci a nové taunty

publikováno: 3.4.2014

Po klasicky dlouhém čekání Valve konečně vydalo třetí část TF2 komiksu s názvem A Cold Day in Hell. Ten pokračuje v příběhu o převzetí Mann Co., shromáždění všech žoldáků a „spolupráci“ Saxtona Hala s Charlesem Darlingem. Zkrátka začíná tam, kde skončila druhá část, víc snad není třeba říkat, nechci tu psát žádné spoilery. Takže na nic nečekejte a čtěte. Poté se ale vraťte, protože Valve kromě vydání komiksu oznámilo i práce na mapě Moonbase, která se bude odehrávat na Měsíci. Ano, na měsíci, což s sebou přirozeně přinese dosud nespecifikované změny v hratelnosti.

Třetí část TF2 komiksu je venku, čeká nás i mapa na Měsíci a nové taunty

Pokračování tohoto článku »»»

Kritzkast.com představuje úspěšné tvůrce komunitních předmětů

publikováno: 29.3.2014

Známý web Kritzkast.com dnes přišel se zajímavou akcí, nazvanou Meet Your Makers. V jejím rámci nám chce představit některé z úspěšných a schopných autorů komunitních předmětů do Team Fortress 2, ať už jde o 3D modeláře, tvůrce konceptů, textur, map, zkrátka všechny, kteří se nějak podílejí na těch nejpovedenějších předmětech, jež jsme mohli nebo můžeme vidět na Steam Workshopu. Mezi představenými autory najdeme jak lidi, u nichž známe spíše jejich výtvory (např. Bena Henryho a jeho mafiánský Black Market Business set pro Heavyho), tak i profláklá jména v čele s Timem „YM“ Johnsonem a Vallentinem „3DNJ“ Levillainem.

Kritzkast.com představuje úspěšné tvůrce komunitních předmětů

Pokračování tohoto článku »»»

Omrkněte nádherně zpracovaný balík s japonskou tématikou od TF2maps.net

publikováno: 7.3.2014

Web TF2maps.net, zaměřující se na sdílení uživatelských mapy a objektů do Team Fortress 2, dnes vydal fantastický balík Japan Content Pack, který v první řadě obsahuje množství velmi slušně zpracovaných objektů s japonskou tématikou. Najdeme v něm různé sloupy, lampy, bambusové stonky, brány, most, cedule, několik materiálů a dokonce vlastní Upgrade station pro použití v Mann vs Machine režimu a speciální particle efekt. Tohle všechno může každý modder a tvůrce vlastních map použít zcela podle svého v rámci Hammer editoru, na své si přijdou také filmaři, protože objekty lze využít i v Source Filmmakeru.

Omrkněte nádherně zpracovaný balík s japonskou tématikou od TF2maps.net

Pokračování tohoto článku »»»

TF2 Patch - 5. března 2014

publikováno: 6.3.2014

TF2 Patch - 5. března 2014

Dnes vyšel poměrně obsáhlý patch, který ale nepřidává žádný nový obsah, zato se ale věnuje celé řadě oprav. Došlo tak k opravě exploitu neomezného léčení spojeného s loadoutem, dále bug, při němž Medic nemohl použít Ubercharge, stejně tak došlo k ostranění exploitu, jenž v Mann vs. Machine módu umožňoval získání upgradů zbraní zdarma. Opravena byla i Workshop obrazovka v menu, která už korektně zobrazuje všechny hráčovy výtvory a změn se dočkaly i předměty, konkrétně Strange Southern Hospitality (nyní normálěn sleduje zabití sentry), Natascha (oprava špatného materiálu), Boston Boom-Bringer, The Infernal Orchestrina,Flying Guillotine, Bat Outta Hell, Unarmed Combat, Wrap Assassin, Chargin’ Targe, Splendid Screen (oprava killstreak sheets), Sangu Sleeves, Huntsman's Essentials, Lucky Shot, Soldier's Stash (aktualizace equip slotů) a Crusader's Crossbow.  Ta nyní používá stejný zaměřovací kříž jako Huntsman.

Pokračování tohoto článku »»»

Top