TF2 Patch - 19. února 2014

publikováno: 21.2.2014

A máme tu další patch. Tentokrát opravuje pády hry spojené s načítáním chybné URL, particle efekt Medigunu v rámci DirectX 8, materiál Carbonado Botkiller Minigunu, bug v Mann vs Machine spojený s upgrady po opětovném připojení, občasnou aktivaci zvuku kritického zásahu i v případě, že zásah nebyl kritický, nebo popis předmětu Unarmed Combat. A pak tu máme aktualizaci příkazu sv_pure pro detekci modifikovaných nebo poškozených VPK souborů a zlepšení výkonu a stability Item serveru.

TF2 Patch - 19. února 2014

Pokračování tohoto článku »»»

TF2 Patch - 7. února 2014

publikováno: 7.2.2014

Po delší době ticha tu máme opět jedne větší patch. Ten provedl drobnou změnu statistik u zbraní Shortstop, Short Circuit, Cleaner's Carbine, Natascha, Reserve Shooter, Beggar's Bazooka a Quick Fix, stejně tak přinesl i více technické úpravy pro Medi Gun, mini-sentry, Half-Zatoichi a výchozí Spyův revolver. Navíc opravil i několik věcí v Mann vs Machine módu, pár map a obecně řadu věcí, které běžný hráč stejně nerozezná. Hlavní ale je, že nový patch změnil i Quickplay systém. Byly přidány možnosti pro výběr serveru s méně obvyklými parametry, jako je podpora 32 hráčů, okamžitý respawn a zákaz kritických zásahů. Byla také přidána možnost Show servers, která asice spustí vyhledávání nejvhodnějšího serveru, ale už vás nepřipojí na jeden konkrétní. Místo toho vám nabídne 20 serverů ze kterých si můžete vybrat podle libosti. Kéž by něco takového obsahovalo více her.

TF2 Patch - 7. února 2014

Pokračování tohoto článku »»»

Gaming Heads chystá sošku Engineera, Steam Dev Days poskytly zajímavé statistiky

publikováno: 17.1.2014

V poslední době je ohledně samotného Team Fortress 2 poněkud ticho a tak nezbývá než se zabývat věcmi, které se odehrávají mimo hru jako takovou. Prvním takovým případem je připracovaná soška Engineera. Tu chystá firma Gaming Heads, která má na svědomí mimo jiné i sošku Medica, Soldiera, Snipera a Heavyho. Stejně jako v jejich případě, i tentokrát je výtvor očividně velmi propracovaný a je nabízený ve dvou verzích. V klasické a limitované, u níž si lze všimnout především zlatého hasáku. A pokud preferujete Blu tým, soška bude dodávaná nejen v červeném, ale i v modrém provedení.

Gaming Heads chystá sošku Engineera, Steam Dev Days poskytly zajímavé statistiky

Pokračování tohoto článku »»»

TF2 Patch - 9. a 10. ledna 2014

publikováno: 10.1.2014

Včera a dnes jsme se dočkali prvních dvou patchů v roce 2014. První z nich je zaměřený výhradně na různé opravy, které se týkají např. Killstreak Kits, Mann vs. Machine módu, třídy Medica nebo několika předmětů včetně těch získaných díky Steam Holiday Sale 2013. A aktualizace lokalizačních souborů, jak jinak. Také byla přidána možnost vybrat styl daného předmětu v loadout menu.

TF2 Patch - 9. a 10. ledna 2014

Pokračování tohoto článku »»»

Schyluje se k novému ARG? + velká překvapení v příštím roce

publikováno: 21.12.2013

Poslední update nepřinesl jen spoustu vánoční tématiky a různé úpravy či opravy herních prvků, ale i pravděpodobný základ dalšího ARG. Tedy jakési hry, vyžadující od hráčů hledání v i mimo hru a trochu toho pátrání, hledání a vlastní invence, která nakonec vyústí k odhalení něčeho nového. Vzpomeňte si třeba na ARG vedoucí k odhalení Mann vs Machine módu. Nyní nás nejspíš čeká něco podobného.

Schyluje se k novému ARG? + velká překvapení v příštím roce

Pokračování tohoto článku »»»

Top