The Uber Update

Datum vydání: 5. Května 2011

The Uber Update

Pravděpodobně největší update vůbec, jenž přidal do hry nové zbraně pro téměř všechny třídy. Heavy dostal minigun Tomislav, brokovnici Family Business, boxery Eviction Notice a klobouk Cappo’s Caper, a Spy získal revolver Enforcer, nůž Big Earner, růži The Made Man a klobouk Cosa Nostra Cap, to vše v mafiánském stylu.

Sniper a Demoman zase obdrželi pušku Bazaar Bargain, meč The Shahanshah plus šátek Desert Marauder, dále meč Persian Persuader, štít Splendid Screen a boty Ali Baba’s Wee Booties doplněný turbanem Sultan’s Ceremoal, všechno pro změnu v arabské stylizaci.

Scoutovi naopak tvůrci přidali brokovnici Soda Popper, pistoli Winger, baseballovou pálku Atomizer a masku přes oči Bonk Boy. Soldier získal rovnou 6 předmětů, a to raketomet Liberty Launcher, brokovnici Reserve Shooter, boty Mantreads, bičík Disciplinary Action, lopatu Market Gardener a generálskou helmu Armored Authority. Pyro oproti tomu dostal jen jednu zbraň, a to upravenou Flare Gun pod názvem Detonator. No a nakonec Medic, jemuž přibyl do arzenálu stříkačkomet Overdose, nová medi gun s názvem Quick Fix a busta Solemn Vow.

Kromě toho jsme se s tímto updatem dočkali nové zasněžené Payload mapy Barnblitz a dlouho očekávaného videa Meet the Medic. Jako bonus ještě přibyly do hry tzv. strange zbraně, započítávající každé zabití a abychom nezapomněli, s tímto updatem přešlo Team Fortress 2 na model free2play.

Top