Very Scary Halloween Special

Je to tady. Těšili jsme se na to jako malí smradi na vánoce, a dočkali jsme se. Třetí halloweenský update udeřil. A znovu je o co stát.

very-scary-halloween-special

V první řadě jsme se dočkali nové mapy jménem Eyeaduct, tedy oblíbeného Viaductu hozeného do halloweenského stylu, což má za následek i to, a teď se nelekněte, že se na mapě objevuje i nový boss, Monoculus. Že se tomu leknutí vyhnout nedalo? Chápeme vás, ale to sem teď nepatří. Monoculus není zvláštní jenom tím, že jde o obrovité oko střílející rakety, důležité je, že vás může teleportovat do podsvětí, kde lze získat nesmrtelnost, nový misc item a na některých serverech i náhodně se objevivší dárek, ukrývající jeden z řady nových kosmetických předmětů. Jeden z takových itemů navíc dostane každý hráč při prvním spuštění hry, doplněný o dost ujetou kočičí masku. Za určitých okolností navíc můžete pokořit i dva nové achievementy.

Cože? Že si připadáte jako neohrožení frajeři kteří se ničeho nezaleknou? Tak se připravte na další děs. O změně hlavního menu už určitě víte, koneckonců je ve hře už týden, ale co takhle nový komix? Že vás ani ten nevytrhne? Nepochybujte o tom, že vytrhne, možná si dokonce strachy naděláte do kalhot. Ale dost řečí, všichni do hry, a hurá na Eyeaduct. My už na něm jsme. Co vy?

Top