Fourth Annual Spectral Halloween Special

O letošním halloweenu jsme se opět dočkali tematické mapy, a to koth_lakeside_event, známou také jako Ghost Fort. Na ní se můžeme setkat s především s novým a relativně obtížným bossem, čarodějem Merasmem (za jeho první zabití získáte achievement) a s dnes už klasickým ostrovem lebek (za úspěšné dosažení ostrova získáte druhý achievement). Na mapě se také často točí tzv. Wheel of fate se speciálními kartami, které dokážou hru dost zpestřit, třeba zvětšením hlav všech hráčů, dočasnou nesmrtelností pro všechny, nebo nezbytnou chvílí tance.

tf2-scream-fortress-fourth-nahled

Na mapě lze také během halloweenu nalézt dárky, které se nyní zobrazí jen vám a vy máte chvíli na jejich nalezení. V nich bylo možn nalézt jeden z nových kosmetických předmětů, nejčastěji ale spíš novinku v podobě Magic Spells. Tyto funkční předměty stačí použít na nějaký předmět, a hned mu propůjčí určité kosmetické vylepšení v závislosti na tom, který Spell jste použili. Nalézt jste také mohli speciální voodoo předměty, a pokud jste sedm z nich použli na craftování, mohli jste získat buď krabici #51, Eerie Crate, nebo jednu z devíti voodoo-coursed souls, buď v normální, nebo haunted kvalitě. Ve stručnosti se jedná o misc předměty, které z každé postavy udělají zombie.

tf2-scream-fortress-fourth-01-nahled tf2-scream-fortress-fourth-02-nahled

Se zombie tématikou se přitom pojí i rozšíření módu Mann vs. Machine, a to novou operací nazvanou Wave 666 doplněnou o mapu mvm_coaltown_event. V tomto režimu vás čeká jedna jediná vlna, v níž se musíte ubránit stovkám zombie. Svého se dočkali i příznivci komiksů, protože Valve spolu s updatem vydalo i nový komiks Doom-mates.

tf2-scream-fortress-fourth-03-nahled

Top