Pyromania Update

Čekali jsme velmi dlouho, ale nakonec jsme se dočkali. Valve konečně vydalo Meet the Pyro trailer, poslední ze série seznamovacích videí v rámci jednotlivých tříd. Trailer navíc doprovodil jeden z největších updatů, Pyromania. Díky němu jsme se dočkali nového herního módu Special Delivery a s ním spojené mapy sd_doomsday a nových achievementů.

pyromania-title

Nesmí chybět ani množství nových předmětů. Scout se dočkal balíku Public Enemy, pro Snipera byl přidán Urban Professional, Soldier naopak dostal balík Dumpster Diver, a Pyro zase novou flare gun Scorch Shot a následně i kosmetické předměty na motivy Meet the Pyro traileru. Každý hráč navíc zdarma dostal speciální brýle Pyrovision Goggles, díky nim je možné s každou třídou nahlížet na svět TF2 jako Pyro, jinak řečeno vidět všechno v barevném stylu světa Pyroland. Valve nezapomnělo ani na nové, avšak časově omezené Mann Co. krabice.

Aby toho nebylo málo, Pyromania Update přinesl i nové komiksy, a navíc zbrusu nový bezplatný program Source Filmmaker, díky němuž může každý vytvářet videa či plakáty v prostředí TF2, a využívat přitom všech jeho výhod, včetně veškerých modelů, objektů a map.

pyroland

Top