Valve spustilo záhadný odpočet

publikováno: 17.6.2014

Na webu Team Fortress 2 se bez jakýchkoliv bližších informací objevila stránka se zajímavým odpočtem, který se dostane na nulu během dnešní noci. Je téměř jisté, že odpočet vede k novému updatu. Nicméně, s ohledem na nedávné zprávy není tak těžké uhádnout, co by nový update mohl přinést. Vzpomeňte si hlavně na nové zbraně, mapu na Měsíci a nové taunty a na nedávnou kauzu s chleby. Čistě teoreticky by však mohl odpočet vést i k vydání komunitního End of the Line updatu, ačkoliv v jeho případy by se asi nejdříve něco objevilo ze strany komunity. Počítejte tedy s tím, že půjde spíše o něco oficiálního, nicméně pravděpodobně dojde jen k oznámení, ne k vydání. Gif obrázek odkazující na stránku odopočtu má v názcu „day0“, což naznačuje, že nás čeká tradiční rozdělení informací o updatu během několika po sobě následujících dnů.

Valve spustilo záhadný odpočet

V Team Fortress 2 se objevuje... chleba

publikováno: 12.6.2014

Ne, nezbláznili jsme se. Ale je otázka, zda se zbláznilo Valve. Po vydání nového patche se totiž v TF2 začaly objevovat různé druhy chleba, které občas uvidíte při použití Engineerova teleportu. Sluší se však říci, že chleby nemají zatím žádný účel, nelze s nimi provádět žádnou interakci a po objevení prostě spadnou na zem. Podle všeho se jedná o jakýsi úvod k onomu velkému updatu. Někteří fanoušci spekulují, že 9 typů chleba odpovídá devíti třídám, každopádně stojí za zmínku, že tato tématika se v univerzu TF objevila už v minulosti, viz Two Cities Update a holub Archimedes s preclíkem nebo obrázek ukazující předměty vytvořené na motivy Adult Swim.

V Team Fortress 2 se objevuje... chleba

Pokračování tohoto článku »»»

Valve oznámilo vývoj nových zbraní pro chystaný update

publikováno: 6.6.2014

Už delší dobu víme, že součástí komunitního updatu End of The Line, který se točí kolem napjatě očekávaného videa, budou i nové zbraně, taktéž vytvořené komunitou. Nyní však Valve oznámilo, že se v jeho kancelářích dlážděných zlatem a prosbami o oznámení Half-Life 3 taktéž pracuje na zbraních. Což je poměrně překvapivé, protože to už dlouhou dobu vypadá, že pro samotné vývojáře jsou už zbraně pasé, ale rozhodně jsem za to rád. Toto oznámení doprovází velmi zajímavý text popisující několik opravdu špatných a debilních nápadů na rozšíření arzenálu v TF2, které ve Valve vymysleli. Konkrétně je to Big Bomb, tedy jedna velká ničivá bomba, která by nahradila Demomanův Sticky Launcher, dále Sucker, který by fungoval jako airblast, akorát v širší a trvalejší podobě, a Facestab Knife, který snad mluví z vše. Valve každopádně v textu popisuje, proč byly jednotlivé nápady tak špatné a právě to je na tom to zajímavé. Znalost anglického jazyka je přirozeně povinnost.

Valve oznámilo vývoj nových zbraní pro chystaný update

Pokračování tohoto článku »»»

Nový komiks shrnuje pozadí příběhu Team Fortress 2

publikováno: 3.5.2014

Valve dnes vydalo samostatný komiks Catch-Up Comic, v němž Saxton Hale postupně vypráví vše důležité o pozadí příběhu Team Fortress 2, tedy o souboji bratrů Mannů, jejich otce a samozřejmě také o Australiu a žoldácích. Pokud jste tedy předešlé komiksy nikdy nesledovali, tenhle svazek vám určitě přijde vhod. V opačném případě si vše alespoň připomenete a dozvíte se i něco nového. Věděli jste třeba, že se Team Fortresss Classic odehrává na počátku 30. let?

Nový komiks shrnuje pozadí příběhu Team Fortress 2

TF2 Patch - 24. dubna 2014

publikováno: 25.4.2014

Vývojáři z Valve se vrátili z hromadné dovolené a očividně zpět v práci nijak nezahálí. Dočkali jsme se totiž nového patche, který opravuje např. HUD, pád hry nebo některé zbraně, aktualizuje lokalizační soubory, equip_regiony několika předmětů a také provádí změny na určitých mapách. Konkrétně cp_dustbowl, cp_junction_final, ctf_2fort, ctf_turbine, koth_lakeside_event, koth_lakeside_final a pl_goldrush. Také odstranil nikdy nevydaný předmět Valve Store Shipment Box. Zajímavá změna se pak týká kovových klobouků, které po pádu na zem po hráčově smrti konečně zní jako kov.

TF2 Patch - 24. dubna 2014

Pokračování tohoto článku »»»

Top