64 Gold Star předmětů v novém updatu

publikováno: 10.7.2013

Zprávy o blížícím se velkém updatu rozhodně nekončí, protože se Valve pro změnu rozhodlo prostřednictvím oficiálního webu povědět něco málo o výběru komunitou vytvořených předmětů, jež s velkou aktualizací přidá. Pokud vás zajímají čísla, na Steam Workshopu se aktuálně nachází více než 900 kosmetických itemů, které zdárně prošly novým import systémem a obdržely status Gold Star (Zlatá Hvězda), takže jim nic nebrání dostat se do hry. Vývojáři přitom pro velký update vybrali 64 z nich, nicméně časem samozřejmě přidají další.

64 Gold Star předmětů v novém updatu

Řadu hráčů určitě zajímá, podle jakých kritérií je ve Valve vybrali. Jako příklad uvedli velmi povedený kabát pro Medica Uncivil Servant, s nímž se v novém updatu zaručeně setkáme, a to hned z několika důvodů. Soudě dle počtu kladných hlasů je o kabát velký zájem, dosud ve hře není podobně laděný předmět, i při jeho nošení lze postavu stále bez problému identifikovat jako Medica, jeho geometrie nezabraňuje nošení dalších kosmetických předmětů, nijak nenarušuje stylizaci celého Team Fortress 2 a zároveň nejde o výtvor na motivy nějakého filmu nebo hry, zkrátka něčeho, na co Valve nemá licenci (ideálním příkladem je helma Dartha Vadera ze Star Wars, která samozřejmě nepřipadá v úvahu).

Právě tyto věci jsou očividně hlavním kritériem pro výběr nejvohdnějších předmětů, takže pokud už na něčem děláte nebo se k tomu chystáte, pamatujte na to.

Top