Pátý halloween update konečně dorazil

publikováno: 30.10.2013

Tentokrát jsme sice čekali trochu déle, ale dočkali jsme se. Valve vydalo v pořadí již pátý halloween update, Scream Fortress. Tentokrát hraje hlavní roli tématicky předělaná mapa Helltower (plr_hightower_event), na níž se po vás a vašem týmu nechce nic jiného, než dopravit tělo jednoho z brateů Mannů přímo do pekla. Na mapě přitom nechybí klasika jako vybuchovací dýně, dále samotné peklo a především možnost sbírat a používat celou řadu kouzel. Naopak nějaký boss úplně chybí.

Pátý halloween update konečně dorazil

Samozřejmostí jsou i nové achievementy. Je jich přesně 8 a některé z nic henní vůbec jednoduché splnit. Jo a jen tak mimochodem, update přidal i přes 100 nových kosmetických předmětů od komunity, které můžete získat nejen z Mann Co. obchodu a nových halloweenských hrabic, ale i z dárků, které se vám stejně jako loni objeví v náhodnou dobu na náhodném místě na mapě a vy máte nějaký čas k jeho nalezení a sebrání. Pokud si říkáte, jestli je to všechno, není to tak úplně pravda. Tohle je spíš takový stručný výpis novinek. Nejlepší bude, když se sami pustíte do hraní a vše ozkoušíte na vlastní pěst. Stojí to za to.A pokud by vám to nestačilo, můžete omrknout ještě kompletní changelog.

PS: Pokud nevládnete anglickým jazykem, můžete si nybí včera vydaný komiks Grave Matters přečíst i v češtině. O překlad se postarali autoři další české fanstránky, tf2.cz.

Top