Schyluje se k novému ARG? + velká překvapení v příštím roce

publikováno: 21.12.2013

Poslední update nepřinesl jen spoustu vánoční tématiky a různé úpravy či opravy herních prvků, ale i pravděpodobný základ dalšího ARG. Tedy jakési hry, vyžadující od hráčů hledání v i mimo hru a trochu toho pátrání, hledání a vlastní invence, která nakonec vyústí k odhalení něčeho nového. Vzpomeňte si třeba na ARG vedoucí k odhalení Mann vs Machine módu. Nyní nás nejspíš čeká něco podobného.

Schyluje se k novému ARG? + velká překvapení v příštím roce

Jednou z nezdokumentovaných změn posledního updatu je totiž přidání záhadných motivů nástěnek a plakátů na některých mapách, viz první, druhý a třetí screenshot z TF2 Wiki. Co to může znamenat? To se zatím nedá říci. Dost možná nás ale čeká něco jako druhé kolo updatů zaměřených na jednotlivé třídy. Tak uvidíme.

blogovém příspěvku vztahujícímu se k vánočnímu updatu je navíc zmíněné, že příští rok bude z hlediska novinek v TF2 ještě víc nabitý, než ten letošní. Valve prý plánuje na rok 2014 velká překvapení. Očividně se tedy máme na co těšit a očividně se toto info vztahuje právě k možnému ARG. Každopádně, poku jste si stejně jako my mysleli, že Valve pomalu TF2 scénu opouští, zjevně jste se zmýlili.

Top