Team Fortress série slaví 17. narozeniny, Valve vydává nový komiks

publikováno: 28.8.2013

Pokud hrajete Team Fortress 2 pravidelně, určitě vám neušlo, že každý rok ke konci srpna slaví Team Fortress narozeniny. Nejinak je tomu i letos, i když se to tentokrát lehce zpozdilo. To víte, Valve Time. Takže i když je skutečné výročí stanovené na 24. srpna, Valve ho začalo slavit až včera, přičemž se tváří, že vlastně ke zpoždění nedošlo. Nuže, i my se bvudeme tvářit, že je dnes 24. srpna. Takže, všechno nejlepší Team Fortress!

Společně s výročím jsme se dočkali hned dvou lákavých věcí. První z nich je nový patch. Kromě řady oprav bugů a aktualizací některých map stojí za zmínku především fakt, že v TF2 je teď po krátkou dobu aktivován Birthday mode, což znamená, že lékárničky a krabice s náboji jsou v narozeninovém stylu a pokud je ještě nemáte, stačí zapnout hru a dostanete narozeninový Noise Maker a čapku Party Hat. S novým patchem už navíc stačí, aby měl jeden jediný hráč na Mann vs Machine serveru předmět Hardy Laurel a všichni ostatní hráči mohou aktivovat nedávno přidaný režim Romevision. Také jsme se dočkali odstranění Salvage krabice #50 a Mann Co. krabice #56 a místo nich do hry zavítaly bedny Mann Co Select Reserve Crate #60 a Mann Co Supply Crate #71.

Team Fortress série slaví 17. narozeniny, Valve vydává nový komiks

Zajímavou změnou je i možnost aktivovat si v rámci HUD 3D zobrazení své postavy u ukazatele zdraví, takže kromě statického 2D obrázku uvidíte pohyblivou postavu včetně kosmetických předmětů a právě používané zbraně. Pokud máte ale slabé PC, můžete 2D zobrazení nechat. Možná nejdůležitější součást nového patche je ale přidání tzv. Chemistry Setů, jež lze získat dropem. Jedná se vlastně o recepty s různými vstupy a výstupy a pokud se budete receptu držet a splníte, co požaduje, získáte specifický Strangefier, díky němuž můžete udělat z určitého předmětu jako Strange variantu. To zní zajímavě, nemyslíte? Kompletní changelog najdete zde.

A na závěr asi to nejlepší. Valve vydalo nový (a zatraceně obsáhlý a povedený) komiks Ring of Fired, popisující nové a docela šílené události v rámci Team Fortress universa. Jde přitom jen o první část šestidílného příběhu. Další díly by měly vycházet přibližně po dvou měsících. Takže na nic nečekejte a čtěte. Rozhodně to stojí za to.

Top