TF2 Patch - 13. června 2013

publikováno: 14.6.2013

TF2 Patch - 13. června 2013

Nedávno jsme vás informovali o snaze Valve přidat do Team Fortress 2 co nejvíc předmětů ze Steam Workshopu označených novinkou v podobě zlaté hvězdy. Málokdo asi čekal, že s tím začnou tak brzy, protože dnešní patch přidal 10 nových předmětů ověřených zlatou hvězdou. Jde o Sniperovu čapku Well-Rounded Rifleman, Heavyho vestu Tyurtlenek, masku Pom-Pommed Provocateur pro Spye, Pocket Pyro pro Engineera, Pyrovu masku Mair Mask, zbroj na Demomana Dark Age Defender, Soldierovu helmu Cloud Crasher, dále Bortherhood in Arms, kapuci pro všechny třídy, Scoutovy kalhoty Breakneck Baggies a nakonec klobouk na Medica Powdered Practitioner.

Kromě toho také patch přidal tunu nových promo itemů za předobjednávku strategie Rome 2: Total War. Konkrétně kápi Beastly Bonnet a kalhoty Cheet Sheet pro Scouta, helmu Centurion a hrudní plát Steel Sixpack pro Pyra, kalhoty Tartantaloons a kápi Tartan Shade na Demomana a pro všechny třídy vavřínový věnec Hardy Laurel. Dále opravil chybějící zvuk dopadu granátů granátometu Loose Cannon při hraní na dedikovaném serveru a chybu v uživatelském rozhraní spojenou s volbou jazyka, která se do uživatelského rozhraní nepromítla.

I když je určitě předmětů dost, Valve v novém blogovém příspěvku zdůrazňuje, že tohle není ten velký update který posledně oznámili, a dokonce ani žádný super-tajný update na kterém třeba pracují. Dnešní patch je spíš jen taková ochutnávka. Rozhodně jsme tedy zvědaví, s čím vším ten velký update vydají.

Top