TF2 Patch - 5. července 2012

publikováno: 6.7.2012

Klasický páteční update tentokrát nepřinesl žádné nové předměty (co také čekat týden po Pyromania Update), zato ale přímo přetéká klasickými opravami. Dočkali jsme se především nových možností nastavení HUD u Pyrovision či v dialogovém okně Advanced Options, nebo opravy Sandviche a Buffalo Steak Sandviche, kdy se při jejich zahození občas nezobrazoval správně jejich model. Stejně tak by se už měla správně zobrazovat týmová barva hatky Robot Chicken Hat a zbraní Equalizer a Escape Plan. Poslední zmíněná zbraň navíc konečně umožňuje zavolat Medica, stejně tak už na hráče s Escape Plan funguje léčení Amputatoru.

Oprav se dočkali i další nové předměty, výstřely z Beggar's Bazooky už neexplodují na náhodných cílech při nabíjení, opravena byla penalizace za zásahy do těla v případě Hitman's Heatmakeru, taunt u plamenomentu Rainblower už nemůže zasáhnout protihráče přes zeď, stejně tak byly optimalizovány jeho částicové efekty. Patch nevynechává ani novou mapu sd_doomsday, takže už se nestane, že špička rakety občas zůstane otevřená, i když hráč upustí australium, stejně tak se nestane, že by výtah pokračoval v cestě, když je hráč nesoucí autralium zabit ve stejnou chvíli, co se dotkl plochy výtahu.

Jak bývá zvykem, opět byly aktualizovány některé lokalizační soubory a také gamehaptics soubory. Tentokrát je tedy oprav a úprav opravdu požehnaně. Původní seznam změn můžete najít na oficiálním webu.

Jen tak mimochodem, pokud jste se zaregistrovali na web AdultSwim kvůli obdržení Robot Chicken Hat, a doteď vám nepřišel žádný kód, zkontrolujte svůj e-mail. Dnes byl poslední den, kdy kódy rozesílali.

Top