Třetí část TF2 komiksu je venku, čeká nás i mapa na Měsíci a nové taunty

publikováno: 3.4.2014

Po klasicky dlouhém čekání Valve konečně vydalo třetí část TF2 komiksu s názvem A Cold Day in Hell. Ten pokračuje v příběhu o převzetí Mann Co., shromáždění všech žoldáků a „spolupráci“ Saxtona Hala s Charlesem Darlingem. Zkrátka začíná tam, kde skončila druhá část, víc snad není třeba říkat, nechci tu psát žádné spoilery. Takže na nic nečekejte a čtěte. Poté se ale vraťte, protože Valve kromě vydání komiksu oznámilo i práce na mapě Moonbase, která se bude odehrávat na Měsíci. Ano, na měsíci, což s sebou přirozeně přinese dosud nespecifikované změny v hratelnosti.

Třetí část TF2 komiksu je venku, čeká nás i mapa na Měsíci a nové taunty

A to ještě není všechno. Valve chystá i nové taunty, a co víc, pracuje na možnosti publikovat vlastní taunt na Steam Workshopu. Animátoři si tak konečně přijdou na své. Proto zamiřte na oficiální blog, kde sem ůžete podívat na koncept Moonbase a náhled jednoho velmi zajímavého (a po vydání zaručeně velmi drahého) tauntu pro Engineera.

Jo a jen tak mimochodem, včera vyšel poměrně objemný patch, který provedl změny v UI inventáře,odstranil Mann Co. krabice #60, #75, #76 a #77, naopak přidal krabice #82 a #83 a zmenšil drop rate všech Mann Co. beden. Došlo i k menší úpravě Virtual Reality módu nebo změn u několika předmětů, killstreak kits a Chemistry setů. Navíc tento patch přidal do hry předmět Little Bear pro Heavyho a protože byl v den vydání updatu Apríl, došlo i k dočasné aktivaci holiday módu s drobnými změnami, třeba věčným smíchem postav a občasným výskytem Schadenfreude tauntu místo klasických tauntů. Kompletní changelog najdete na TF2 Wiki.

Top