Upload vašeho předmětu na Steam Workshop ještě nikdy nebyl jednodušší

publikováno: 12.6.2013

Valve se v posledním blogovém příspěvku pochlubilo se zajímavými čísly, které říkají, že zhruba 400 tvůrcům předmětů v Team Fortress 2 bylo vyplaceno už více než deset milionů dolarů, přičemž autoři výtvorů pro nedávný Robotic Boogaloo Update brzy obdrží asi 250 000 dolarů. To je teda síla.

V souvislosti s tím zavedli vývojáři ve hře nový systém uploadu předmětů na Steam Workshop, který je po všech směrech jednodušší. Zkontroluje zda předmět vyhovuje herním standardům a podmínkám, umožní náhled předmětu na konkrétní třídě, zkrátka a dobře, jedná se o významné zjednodušení dřívějších postupů. Pokud navíc váš výtvor novým systémem projde bez problému, obdrží zlatou hvězdu, která všem ukáže, že je item prověřený.

tf2-new-model-workshop-nahled

Kromě toho, Valve už chystá nový update, do nějž chce zahrnout právě předměty se zlatou hvězdou, a co je nejdůležitější, neplánují žádný limit předmětů, které s updatem do hry přidají. To zní vážně zajímavě. Nezbývá než doufat, že se v rámci zlaté hvězdy nesejdou jen klobouky, ale i zbraně. Pokud se pustíte do tvorby něčeho vlastního, mějte na paměti, že systém je zatím v beta verzi, takže se můžete setkat s různými chybami.

Top