V Team Fortress 2 se objevuje... chleba

publikováno: 12.6.2014

Ne, nezbláznili jsme se. Ale je otázka, zda se zbláznilo Valve. Po vydání nového patche se totiž v TF2 začaly objevovat různé druhy chleba, které občas uvidíte při použití Engineerova teleportu. Sluší se však říci, že chleby nemají zatím žádný účel, nelze s nimi provádět žádnou interakci a po objevení prostě spadnou na zem. Podle všeho se jedná o jakýsi úvod k onomu velkému updatu. Někteří fanoušci spekulují, že 9 typů chleba odpovídá devíti třídám, každopádně stojí za zmínku, že tato tématika se v univerzu TF objevila už v minulosti, viz Two Cities Update a holub Archimedes s preclíkem nebo obrázek ukazující předměty vytvořené na motivy Adult Swim.

V Team Fortress 2 se objevuje... chleba

Chleba však není všechno. Jak informuje fansite ValveTime.net, v kódu hry se po vydání patche podařilo nalézt i odkazy na nedávno nastíněný B.A.S.E. Jumper a dokonce i na minomet a doteď nepoužité zbraně Nail Gun a Concussion Grenade. Stejně tak nás podle všeho čeká i nový herní mód Bread Monster, podobný režimu CTF. Bližší detaily však neznáme.

Patch však obsahuje i běžné změny, konkrétně opravu určitého pádu hry, stavby Engineerových budov nebo předmětů The Director's Vision, Spy's disguise kit, Gunslinger, The High Five! Taunt a Eureka Effect. Changelog najdete zde.

Titulní obrázek novinky taktéž pochází z fanstránky ValveTime.net.

Top